Które gry lotto są popularne?

Totalizator Sportowy ma w swojej ofercie gry liczbowe różnego typu. Każda z gier ma inne zasady, ogólnie jednak polega to na obstawianiu liczb. Które gry lotto są najbardziej znane?
Najpopularniejszą grą Totalizatora Sportowego, zwłaszcza w przypadku kumulacji, jest tak zwany duży lotek, obecnie lotto. Ta gra polega na wybraniu co najmniej sześciu liczb. Możliwa w tym przypadku jest gra systemowa, gdzie można obstawić więcej niż sześć liczb, co zwiększa prawdopodobieństwo trafienia.

 
Drugą grą, która jest uznawana za popularną, to mini lotto. Ta gra jest obecnie chętnie wybierana ze względu na duże (w porównaniu do innych gier liczbowych oferowanych przez Totalizator Sportowy) prawdopodobieństwo trafienia wygranej pierwszego stopnia. Drugim istotnym czynnikiem jest także cena jednego zakładu. Losowania tej gry odbywają się codziennie. Wyniki mini lotto można sprawdzić w kilku miejscach. Najprościej jest zerknąć na stronę internetową lotto, gdzie prezentowane są wyniki wszystkich gier. Wyniki można również sprawdzić w punktach sprzedaży zakładów, a jeśli ktoś jest wyjątkowo niecierpliwy, powinien oglądać losowanie, które jest transmitowane o godzinie 21. 40.

 

Możesz również polubić…