Rusztowania przejezdne

Rusztowania przejezdne doskonale sprawdzają się we wszystkich realizacjach, gdzie niemożliwym jest zastosowanie tradycyjnych rusztowań elewacyjnych. Rusztowania przejezdna nadają się do stosowania zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz budynków-są niezastąpione wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba szybkiego i częstego przemieszczania się. Zastosowanie znajdują zatem często w pracach instalatorskich, klimatyzacyjnych, oraz wykończeniowych.
W tego typu rusztowaniach bardzo ważne jest bezpieczeństwo. Na straży bezpieczeństwa wchodzących na takie rusztowania pracowników stoi hamulec nożny zabezpieczający rusztowanie przed niekontrolowanym przesunięciem, a także konstrukcja szczeblowa ram aluminiowych.

 

Jeśli interesuje nas wynajem rusztowań przejezdnych Warszawa jest miastem, w którym znajdziemy wiele firm budowlanych oferujących tego typu usługi.
Zaletą rusztowań przejezdnych jest mała ilość miejsca, jaką zajmują po złożeniu. Są one również proste w montażu-może zmontować je jedna osoba, bez specjalistycznych narzędzi i w przeciągu raptem kilku godzin. Ich podstawa może także służyć jako wózek do przewożenia rozmaitych materiałów.

 

Możesz również polubić…