Bramy garażowe-trudny i ważny wybór

Wybór i zakup bramy garażowej to bardzo poważna decyzja i równie poważny wydatek, dlatego nie można pozwolić sobie na błędy wynikające ze złego wyboru. Nad tym zagadnieniem trzeba się zastanowić możliwie jak najwcześniej, najlepiej jeszcze na etapie budowy.
Na rynku obecnych jest kilka różnych rodzajów bram garażowych. Najpopularniejszy rodzaj, to bramy uchylne, które mają najatrakcyjniejszą cenę, jednak ich wadą jest fakt, że przez sposób otwierania (wysuwanie się przed lico budynku) nie nadają się do małych podjazdów.

 

Bramy segmentowe (górne i boczne) nie zajmują przestrzeni przed garażem, są też szczelne, dzięki czemu dobrze izolują garaż przed chłodem z zewnątrz. Są jednak droższe niż bramy uchylne.
Bramy rolowane, kupowane od razu z napędem elektrycznym to bramy zajmujące najmniej miejsca, jednak nie każdy producent ma je w swojej ofercie.
Jeśli interesują nas bramy garażowe Kraków to miasto, w którym nietrudno o znalezienie firmy oferującej różne rodzaje bram. W takich firmach pracują specjaliści, którzy doradzą nam jaka brama najlepiej pasuje zarówno do naszych potrzeb, jak i do konkretnego garażu i podjazdu.

Możesz również polubić…